Historia firmy Ed-Trans Skierniewice

Firma Ed-Trans powstała w 1988 roku. Od początku działalności świadczymy usługi transportu samochodowego na terenie całego kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zmienialiśmy charakter działalności, ale zawsze samochodowy transport towarów był podstawową usługą, którą wykonywaliśmy.

Obecnie wykonujemy usługi transportowe, przewozy ładunków, transport towarów kompletnych jak i drobnicowych, a także materiałów sypkich, takich jak piach, żwir, pospółka, tłuczeń, ziemia, kruszywa, itp. Swoją ofertę rozszerzyliśmy o roboty ziemne i przeprowadzki.

Zakres naszej działalność obejmuje przede wszystkim Skierniewice, województwo łódzkie oraz mazowieckie, ale utrzymujemy też regularne połączenia z wieloma miejscowościami i firmami na terenie całego kraju. Posiadamy także własny, całodobowy serwis oraz własne zaplecze warsztatowe.

Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi Klienci byli zadowoleni z poziomu obsługi, jakości usług oraz proponowanych cen i warunków płatności. Elastyczność oraz dostosowanie się do indywidualnych wymagań Klienta jest dla nas priorytetem od zawsze.